Dane kontaktowe

Pokrycia dachowe renomowanej, niemieckiej firmy Rheinzink.

Dachy na rąbek stojący oraz na podwójny rąbek stojący wykonane są z blachy cynkowo-tytanowej firmy Rheinzink. Charakteryzuje je nie tylko niepowtarzalny charakter, ale przede wszystkim: trwałość, bezpieczeństwo i estetyka. Rheinzink to kompletne rozwiązania dla systemu dachowego.

sprawdź pełną ofertę na stronie producenta..

Rynny renomowanej, niemieckiej firmy Rheizink.

Rynny Rheinzink wykonane są z blachy cynkowo-tytanowej lub tytan-cynku najwyższej jakości. Produkowane według najnowocześniejszych technologii zapewnia dokładne wykonanie i niezawodne połączenia. Dostępne są w dwóch wariantach: patynowanej lub naturalnego cynku. System rynnowy to ponad 500 elementów akcesoriów! - Rynny nie wymagają konserwacji!

sprawdź pełną ofertę na stronie producenta..

Fasady - aluminiowe elewacje zewnętrzne.

Alucobond to materiał elewacyjny w postaci przekładanego panelu. Składa się on z dwóch warstw aluminum 0,5mm. Jest on dostępny w wielu kolorach (standardowo w płytach jednokolorowych oraz odcieniach metalicznych). Jest sztywny, posiada dużą wytrzymałość na uderzenia, ciśnienie, zaginanie. Dzięki powłoce PCDF jest odporna na warunki atmosferyczne. Posiada również właściwości akustyczne (poprawia dźwiękochłonność ścian budynku).

Reynobond to panel kompozytowy (w wersjach PE i FR). Składa się z dwóch lakierowanych ogniowo warstw aluminium, na trwale połączonych. Jest dostępny w wielu kolorach. Charakteryzuje się lekkością, sztywnością i posiada dużą wytrzymałość na uderzenia oraz odporność na zaginanie i pękanie. Dzięki swoim właściwościom tłumi drgania do 9 razy bardziej skutecznie, aniżeli aluminium. Wersja FR jest ognioodporna.

Rynny polskiej firmy Royal Seamless.

System rynien ciągłych charakteryzuje brak połączeń, przez co jest bardzo szczelny. Wykonanie z blachy aluminiowej (powlekanej) i stalowej (powlekanej) powoduje, że system ten nie wymaga konserwacji. Rynny są sybkie w montażu, dostępne w szerokiej palecie kolorów oraz posiadają długoletnią gwarancję. Są również odporne na wpływ bardzo wysokich temperatur.

sprawdź pełną ofertę na stronie producenta..

Okna dachowe międzynarodowego producenta firmy Fakro.

Firma Fakro gwarantuje wysoką jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania. Okna są fukcjonalne, posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne, a mnogość oferty okien pozwala znaleźć produkt wedle zapotrzebowania: obrotowe, uchylno-obrotowe, o podwyższonej osi obrotu, okno balkonowe, do zespoleń, niestandardowe (okna montowane w zespoleniu z innymi oknami, okno kolebkowe, okno ze szprosem, niestandardowe kształty i oblachowanie), wyłazowe.

sprawdź pełną ofertę na stronie producenta..

Oprócz sprzedaży wymienionych produktów, oferujemy również szereg usług ich wdrożenia i montażu.

 
(C) 2011 - 2024 DACHBUD | Dachy Tarnobrzeg | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies